O FIRMIE WAŻNA INFORMACJA PO REJESTRACJI PONTONÓW Dostawa gratis E-katalog, instrukcja obslugi

O FIRMIE

Adventure to słowo, które przenosi Cię w świat otwarty i wolny. Są to miejsca, w których byłeś i chcesz przebywać znów i znów... niezapomniany czas spędzony w towarzystwie przyjaciół lub rodziny... to jest Twoje życie, które jest wypełnione radością i przyjemnością oraz ucieczka od nudnych szarych dni. To jest zdanie firmy Adventure na życie. Ono zawsze było takie.

Dlatego połączyliśmy najlepsze materiały, design i technologie, stworząc kilka modelowych serii pontonów składanych polwinit i nieskładanych pontonów RIB z "plastikowym" dnem ze włókna szklanego. Nasze pontony nie tylko wyglądają pięknie, ale są również niezawodne i mają doskonałą jakość, która będzie zachwycać Cię przez wiele lat.

Adventure Boats to ukraińska firma-producent pontonów o światowych standardach jakości, designu i niezawodności. Wykorzystuje Niemieckie materiały, technologię zgrzewania szwów, okucia i akcesoria Brytyjskie oraz Włoskie, zatrudnia wykwalifikowany personel. Nie chcemy Cię zawieść, ponieważ wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo pływania na wodzie, od której zależy twoje życie i życie Twoich bliskich. Ponton Adventure zawsze będzie Twoim wiernym towarzyszem, przyjacielem i niezawodnym asystentem na wodzie.

Adres sklepu:

VIP Sp. z o. o.

22-175 Dorohusk-Osada

ul. Niepodległości 27

NIP: 563-24-34-528